|
L.p. |
Sołectwo |
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa |
Imię i Nazwisko Sołtysa |
Członkowie Rady Sołeckiej |
Wykaz sołtysów oraz członków rad sołeckich w sołectwach gminy Barlinek
1. |
Dziedzice |
Niewstąp, Dziedzice |
Kamila Zielińska |
1. Marcin Poniatowski |
2. Julia Kosman - Mastalerz |
3. Kamil Walczyk |
4. Diana Kowalewska |
2. |
Dzikowo |
Pustać, Dzikowo |
Franciszek Krycki |
1. Agnieszka Radecka |
2. Agnieszka Kuczaba - Wysocka |
3. Wojciech Skatulski |
4. Zenon Kapuściak |
3. |
Dzikówko |
Dzikówko |
Tadeusz Strzemecki |
1. Monika Siwek |
2. Mariusz Strzemecki |
4. |
Jarząbki |
Jarząbki, Żelice |
Stanisław Szklarz |
1. Julian Rogowski |
2. Andrzej Maślanka |
3. Bozena Brylewska |
5. |
Krzynka |
Krzynka |
Dawid Dyliński |
1. Marek Rutkowski |
2. Sebastian Wałęka |
3. Natalia Siig |
4. Ewa Sieradzka |
6. |
Lutówko |
Janowo, Lutówko |
Andrzej Bartosik |
1. Maryla Niedzielska |
2. Mariusz Kordowski |
7. |
Łubianka |
Słowicze, Więcław, Łubianka |
Anna Zięcina |
1. Monika Zięcina |
2. Monika Weckwerth |
3. Kamila Dębska |
8. |
Moczkowo |
Brunki, Moczkowo |
Piotr Kołosowski |
1. Katarzyna Maciaszczyk |
2. Grażyna Kuleta |
3. Anita Piwowarczyk |
4. Michał Siig |
9. |
Moczydło |
Moczydło |
Aldona Kaczmarek |
1. Agnieszka Lenartowicz |
2. Roman Zatorski |
10. |
Mostkowo |
Kornatka, Podgórze, Mostkowo |
Roman Wilk |
1. Krystyna Urbanowska |
2. Halina Przedaszek |
3. Andrzej Biernacki |
4. Marianna Grabowska |
11. |
Okunie |
Kryń, Okno, Sucha, Okunie |
Krystyna Kowalczyk |
1. Henryk Kowalczyk |
2. Danuta Goździkowska |
3. Michał Szymonek |
12. |
Osina |
Jaromierki, Osina |
Mirosław Przyborowski |
1. Sylwester Boczek |
2. Karolina Sulikowska |
3. Paweł Wolanin |
4. Agnieszka Głuszko |
13. |
Ożar |
Ożar |
Robert Cepik |
1. Irena Trafalska |
2. Andrzej Kolasiński |
3. Sylwia Siejko |
14. |
Płonno |
Płonno |
Magdalena Zwolińska |
1. Jarosław Kawka |
2. Edward Maruszewski |
15. |
Równo |
Laskówko, Rówienko, Równo |
Małgorzata Musiałowska |
1. Monika Połudzień |
2. Katarzyna Czochara |
16. |
Rychnów |
Rychnów |
Romuald Romaniuk |
1. Paweł Karwecki |
2. Łukasz Goryński |
3. Kamil Szmigiel |
4. Edyta Kawalec |
17. |
Stara Dziedzina |
Stara Dziedzina |
Zbigniew Fryś |
1. Iwona Korolak |
2. Michał Świderski |
3. Sylwia Kuczyńska |
4. Daniel Wilk |
18. |
Strąpie |
Nowa Dziedzina, Strąpie |
Tadeusz Brocki |
1. Zygmunt Pietras |
2. Zbigniew Walczyk |
3. Marek Nowak |
4. Krzysztof Malczyk |
19. |
Swadzim |
Wiewiórki, Swadzim |
Eliza Nowak |
1. Ewelina Witkowska |
2. Beata Siwiec |
20. |
Żydowo |
Niepołcko, Wilcze, Żydowo. |
Iwona Dwojewska |
1. Berenika Bartosik |
2. Marek Rosiak |
3. Mirosław Ślaź |
Nazwa dokumentu: | Wykaz sołtysów oraz członków rad sołeckich w sołectwach gminy Barlinek | Skrócony opis: | Wykaz sołtysów oraz członków rad sołeckich w sołectwach gminy Barlinek | Podmiot udostępniający: | Urząd Miejski w Barlinku | Osoba, która wytworzyła informację: | Mariusz Andrzejewski | Osoba, która odpowiada za treść: | Mariusz Andrzejewski | Osoba, która wprowadzała dane: | Magdalena Diaków | Data wytworzenia informacji: | 2017-01-20 10:52:36 | Data udostępnienia informacji: | 2017-01-20 10:52:36 | Data ostatniej aktualizacji: | 2019-04-08 13:36:52 |
Wersja do wydruku...
|